Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Sami Lushtaku publikon fotografinë më të bukur me Kreshën dhe nusën e tij!

Sami Lushtaku publikon fotografinë më të bukur me Kreshën dhe nusën e tij!

Showbiz December 15, 2019 - 22:30
Detaje

Ish- kryetari i komunës së Skenderajt, njëherit edhe kushëriri i këngëtarit Mc Kresha, Sami Lushtaku ka publikuar pamje nga dasma e ciftit më të ri të estradës.

Lushtaku bashkangjitur me këtë fotografi ka zgjedhur fjalët më të mira t’ia dedikojë ciftit të ri, shkruan “Zëri.info”.

Shikoni fotografinë më poshte;

Image