Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Majlinda Zeka: Ndjehem hot, hot pranë teje

Majlinda Zeka: Ndjehem hot, hot pranë teje

Showbiz December 15, 2019 - 20:20
Majlinda Zeka, e komentuar në publik nga lidhja e saj e mëhershme me reperin Majk, me të cilin ka një fëmijë, ka mbledhur pas vetës një numër të madh fansash.

Ajo njihet për linja të trupit dhe një bukuri joshëse. 

Zeshkanja bukuroshe shihet shpesh duke u argëtuar me shoqëri dhe duke shijuar jetën e natës.

Ndërkohë që kureshtja e njerëzve për statusin e saj është e madhe ajo tregon se pranë kujt po ndihet hot.

“Ndjehem hot, hot pranë teje” ka shkruar me shaka bukuroshja, teksa ka shfaqur një zjarr. 

Image