Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Nora, e mrekullueshme në pozat e reja

Nora, e mrekullueshme në pozat e reja

Showbiz December 08, 2019 - 19:45
detaje

Nora Istrefi arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, ndërsa gjatë fundjavës ka joshur interesimin e ndjekësve të saj të shumtë.

Bukuroshja ka pozuar e veshur me një fustan të zi, të shkurtër të lëkurës dhe është shfaqur e mrekullueshme në imazhet që i ka ndarë me fansat e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sellmakasumoviq @kacilleshi ë

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on