Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Edhe familja e Teutës bëhen gati për festa, shikoni si e kanë zbukuruar shtëpinë

Edhe familja e Teutës bëhen gati për festa, shikoni si e kanë zbukuruar shtëpinë

Showbiz December 07, 2019 - 17:13
Detajet

Teuta Krasniqi po vazhdon të jetë një prej aktoreve më të përfolura koovare.

Përveç për karrierën e saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Teuta tani jeton e lumtur bashkë me burrin dhe dy vajzat e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e kanë zbukuruar kaq me stil shtëpinë për festat e fundvitit.

Image