Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Atmosferë festive në familjen e Elitës dhe Gjikos

Atmosferë festive në familjen e Elitës dhe Gjikos

Showbiz December 05, 2019 - 17:14
Detaje

Duke qenë se jemi në prag të festave të fundvitit, Elita Rudi dhe Gjiko kanë realizuar së fundmi një fotosesion festiv bashkë me djalin e tyre, Zërin.

Moderatorja ka publikuar video dhe fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa nuk ka munguar dhe një dedikim për të vogëlin e saj.

“Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥ë je bota e nanes dhe babit”, ka shkruar Elita Rudi.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzeqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetesë je bota e nanes dhe babit (ë) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ë. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite ë #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ëmbëlsira e nanes ë #mybabyisalready9months ë@rezartashkurta @heracompany_prishtine

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on