Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Një javë pasi babai i ndërroi jetë, Big Mama me foto ekspozuese – kritikohet ashpër nga ndjekësja

Një javë pasi babai i ndërroi jetë, Big Mama me foto ekspozuese – kritikohet ashpër nga ndjekësja

Showbiz November 19, 2019 - 21:57
Lajmet e fundit nga showbizi

Kanë kaluar vetëm një javë që kur babai i Big Mamas ndërroi jetë nga një sëmundje e rëndë, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa i ka bërë reklamë kompanisë së udhëtimit me të cilën ajo ka marrëveshje.

Por duket se një paraqitje e tillë e Big Mamës në këtë fotografi nuk i ka pëlqyer një ndjekëse e cila dhe e ka kritikuar atë.

“Spo du me te ofendu as me tu perzi ne jeten personale ama qetash te vdiq babi e po poston ksi foto sikur mos met pas ndodh kurgjo, spo muj me te kuptu. E di qe te vret normale se e ki babe, ama s’di s’bohen keto gjeste te pakten prit 1 muj”, ka shkruar ndjekësja, e cila ka marrë mjaft pëlqime në këtë koment.

Por, nuk ka vonuar shumë dhe ka reaguar edhe vet këngëtarja ku ndjekësen e ka quajtur debile, ndërsa i ka treguar dhe amanetin që i ka lënë babai, duke shpejguar se është kontratë që këngëtarja ka me kompaninë.

Image

Image