Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Pasi se mori me vete Bleron në Paris, Afrona e merr atë në Hawaii

Pasi se mori me vete Bleron në Paris, Afrona e merr atë në Hawaii

Showbiz November 19, 2019 - 21:55
Lajmet e fundit nga showbizi

Afrona Dika ishte parë për disa ditë në Paris vetëm dhe pa shoqërinë e burrit të saj Blero Muharremi

Tani ajo është parë në Hawaii por që kësaj radhe është e shoqëruar edhe me Bleron.

Çifti kanë postuar fotografi në rrjetet sociale dhe në InstaStory ku tregojnë disa nga bukuritë e këtij ishulli.

Ndryshe, Blero dhe Afrona u martuan në shtator në një ceremoni martesore në Shën Gjin.

Pas martesës, Afrona për disa kohë u pa e pashoqëruar me Bleron në Paris, derisa këngëtari ishte në Prishtinë.

Kujtojmë se edhe më parë, çifti ka kaluar javë pa u parë me njëri-tjetrin, gjatë kohës sa ata ishin në lidhje.

Shikoni videon KETU

 

Image

Image

Image

Image