Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin (Video)

Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin (Video)

Showbiz November 17, 2019 - 10:14
Detajet

Par pak ditësh, u zbulua për herë të parë i dashuri i ri i Genta Ismajlit.

Këngëtarja u pa duke u puthur me të në një video dhe tani kanë bërë daljen e tyre të parë publike.

PRIVE sërish ka siguruar pamje nga kjo paraqitje e Gentës me të dashurin, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Në video, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz në Zvicër.

Derisa ende nuk ka informacione për emrin apo prejardhjen e burrit misterioz, ne i urojmë çiftit gjithë të mirat.

Më poshtë pamjet.