Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Aurela Hoxha ngre fustanin e shkurtër para pasqyrës

Aurela Hoxha ngre fustanin e shkurtër para pasqyrës

Showbiz November 13, 2019 - 23:23
Lexo Detajet

Aurela Hoxha duket tërheqëse dhe me shumë stil.

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha është një prej emrave që së fundmi jemi mësuar t’i shohim në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit e shumtë që i ka në Instagram ndan fotografi të ndryshme në të cilat shfaqet provokative.

E në postimin e fundit, Aurela u paraqit me shumë stil para pasqyrës, në një moment madje ngre fustanin e shkurtër dhe tregon këmbët seksi.

Image