Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Motra e gardianit të Kombëtares së Kosovës do të ju lë pa mend

Motra e gardianit të Kombëtares së Kosovës do të ju lë pa mend

Showbiz November 13, 2019 - 16:44
Detajet

Pothuajse në çdo ndeshje Përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të përcillet nga një tifoze super seksi.

Është motra portierit të Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, Amra Muric.

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj në “Instagram” me ndonjë foto tërheqëse.

Padyshim që prezenca e saj nëpër stadiumet kur luan kombëtarja jonë, i ka dhënë hijeshi edhe më të madhe ndeshjes.

Derisa vëllai i saj, Arijaneti përveç Kosovës, mbron ngjyrat e skuadrës së Nottingham Forest, ku është i huazuar nga Manchester City.

Image
Image
Image
Image