Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
E pabesueshme se si duket Emina Çunmulaj pa grim

E pabesueshme se si duket Emina Çunmulaj pa grim

Showbiz November 08, 2019 - 23:39
Detajet

Emina Çunmulaj është njëra prej supermodeleve më të njohura shqiptare

Emina ka befasuar shumë ndjekës të saj në Instagram kur ka postuar sot një foto ku ajo shihet pa grim.

Image

Supermodelja shqiptare, e cila më parë ka modeluar për shumë shtëpi të modës si; Dolce & Gabana, Versace, etj, ka postuar sot një foto ku tregon se si është ajo natyral, pa grim dhe pa bërë filtera me anë të fotoshopit.

Derisa në foto tregohen se modelja megjithatë ruan format e saj të mira të trupit, por në fytyrë ka një dallim të dukshëm nga forma e saj natyrale me atë jo natyrale.