Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
A është pishman që nuk u martua Besim Dina? Tregon vet ai!

A është pishman që nuk u martua Besim Dina? Tregon vet ai!

Showbiz October 20, 2019 - 22:49
Lexoni detajet

Moderatori dhe komediani i njohur shqiptar, Besim Dina, ka qenë pjesë e një interviste të shkurtër televizive.

Ai nga Prive është pyetur se a I ka rënë pishman që nuk është martuar deri më tash.

E përgjigja e tij, ishte epike

“Kom gabu plot herë, kështuqë s’kam pse me u pendu sepse s’kam ba gabim”, ka thënë ai.

Image