Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Blerona bën ndryshimin e radhës pas rënies në peshë, duket ende më e bukur!

Blerona bën ndryshimin e radhës pas rënies në peshë, duket ende më e bukur!

Showbiz October 20, 2019 - 19:27
Foto

Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri ka bërë një ndryshim të radhës.

Pas renies në peshë, Blerona tani ka ndryshuar edhe flokët, shkruan “Zëri.info”.

Ajo ka lyer floket e zezë dhe ka prerë balluket, ndryshim ky qe e sjell shumë më të “fresket” dhe më të bukur Bleronen.

Ndryshe, Blerona është nder femrat më të përfolura në mediat rozë, kjo për shkak se Blerona gezon një trup me linja shumë seksi po ashtu edhe një paraqitje të vecantë mediale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë sometimes its not ego, its self-respect

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on