Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
 Meda publikon fotografi familjare, vëllai i tij merr gjithë vëmendjen

Meda publikon fotografi familjare, vëllai i tij merr gjithë vëmendjen

Showbiz October 20, 2019 - 08:46
Detajet

Këngëtari i njohur Meda, ka publikuar një fotografi interesante.

Meda në këtë fotografi na ka njohur për herë të parë me vëllain e tij, në një fotografi familjare, shkruan “Zëri.info”

Në këtë fotografi familjare të Medës, vëmendje ka marrë vëllai i tij dhe ngjashmëria e madhe mes tyre, ku fansat e shumtë e kanë pyetur Medën nëse është binjak me të./ZERI/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on