Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Kjo vogëlushe në foto sot është njëra nder femrat më seksi të estradës, a e qëlloni kush është?

Kjo vogëlushe në foto sot është njëra nder femrat më seksi të estradës, a e qëlloni kush është?

Showbiz October 19, 2019 - 09:17
Lajmet e fundit nga showbizi

Arta Nitaj është kthyer prapa në kohë, duke publikuar një imazh të rrall, të realizuar vite më parë, shkruan lajmi.net.

Fotoja e saj ishte shkrepur kur aktorja ishte fëmijë dhe dukej shumë e ëmbël, e veshur me një fustan e me kapele në kokë.

“Arta e vogël”, ka shkruar ajo sipër fotos, me të cilën ishte bërë nostalgjike për kohën e fëmijërisë.

Kujtojmë se Arta Nitaj u bë e njohur me rolin e Xhesikës në serialin “O sa mirë”.

Image

Image