Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Flaka Krelani ngrit këmbën lartë dhe provokon para pasqyrës!

Flaka Krelani ngrit këmbën lartë dhe provokon para pasqyrës!

Showbiz October 19, 2019 - 08:56
Lajmet e fundit nga showbizi

Flaka Krelani ka provokuar ‘keq’ edhe në pozën e radhës.

Këngëtarja e njohur ka pozuar para pasqyrës derisa shihet e veshur në një veshje provokuese, fund të shkurtë dhe çizme të gjata deri mbi gju, shkruan Indeksonline.

Flaka e cila aktualisht ndodhet në Gjermani dukej goxha seksi teksa ngacmoj imagjinatën e që nuk është hera e parë, pasi foto e tilla mund të gjesh vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërsa, Flaka nuk e ka zbuluar arsyen e udhëtimit drejt Gjermanisë e cila mund të jetë për ndonjë projekt të radhës.

Image