Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Kjo këngëtare mungoi në dasmen e Bleros me Afronen edhe pse pranoj ftesën e tyre!

Kjo këngëtare mungoi në dasmen e Bleros me Afronen edhe pse pranoj ftesën e tyre!

Showbiz September 22, 2019 - 11:18
Detajet

Këngëtarja dhe modelja e njohur Aferdita Dreshaj ishte ndër të parat nga shoqëria e Bleros që publikoi ftesën e dasmës.

Mirëpo mbrëmë Aferdita mungoi!

Ajo nuk ka bërë publike asgje në lidhje me mungesen e saj në dasmë por nga videot dhe fotografitë e publikuara mungesa e saj vërehej.

Ndrshe, në ambientin e ngrohtë ku u mbajt dasma dhe në atmosferën e zjarrtê qe krijuan mysafiret, Blero dhe Afrona kurorzuan dashurinë e tyre të madhe./Zeri

Image