Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Bebe Rexha publikoi këngën e re për filmin e Angelina Jolie

Bebe Rexha publikoi këngën e re për filmin e Angelina Jolie

Showbiz September 20, 2019 - 12:21
Detajet

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është një këngëtare mjaft e dashur për muzikën që bën, por edhe për paraqitjet e saj publike, tani në vëmendjen edhe të Hollywood ajo publikoi këngën për filmin më të fundit të yllit Angelina Jolie, transmeton Gazeta Metro.

Në shumicën e paraqitjeve të saj, ajo komentohet shumë nga fansat si dhe nga mediat rozë.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një këngë të re, me titull “You Can’t Stop The Girl”, e cila është lansuar pa videoklip, vetëm me tekst të këngës.

Këngën e kishte paralajmëruar në fillim të javës vetë këngëtarja Bebe Rexha.

Kujtojmë që këngët e saj priten shumë mirë nga publiku.