Infektuar: 1038
Shëruar: 791
Vdekur: 30
Enca nudo, por ja me çka mbulon pjesët intime

Enca nudo, por ja me çka mbulon pjesët intime

Showbiz September 19, 2019 - 20:16
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja Enca Haxhiu po vazhdon që të provokojë me paraqitjet e saj

Por, në fotot e fundit shqiptarja shihet se nuk ka të veshur asgjë dhe duke tërësisht e zhveshur.

Ajo është e zhveshur kur në foton e parë ka të vënë mes këmbëve të saj këmbën e arushit kurse gjoksin e mbulon me një zemër të madhe në të cilën shkruan Enca.

Në foton tjetër ajo është pas arushit duke mbuluar kështu pjesët e saj intime.

Nuk është hera e parë që Enca provokon nëpër media të ndryshme shqiptare.

Shqiptarja pos muzikës është e njohur edhe për format e saj të kolme, sidomos gjoksi.

Image

Image