Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Nushi lanson projektin e ri të titulluar 'Comando' (VIDEO)

Nushi lanson projektin e ri të titulluar 'Comando' (VIDEO)

Showbiz September 17, 2019 - 18:13
Detajet

Reperi i njohur nga Prishtina, Nushi ka lansuar projektin e ri.

Kënga e re e cila është realizuar me videoklip quhet ‘Comando’, ndërsa për tekstin është përkujdesur vetë reperi.

Projekti është pritur mirë nga dëgjuesit bazuar në komentet dhe reagimet që ka marrë kënga.