Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Cila këngëtare e jona është kjo vogëlushe

Cila këngëtare e jona është kjo vogëlushe

Showbiz September 16, 2019 - 11:51
detajet

E dini kush është kjo vogëlushe në fotot. Është pra këngëtarja sexy, Nora Istrefi.

Mundohemi të gjejmë një ngjashmëri mes asaj kur këngëtarja ishte e vogël dhe tash,  por shihet qartë se Nora ka ndryshuar shumë dhe pothuajse nuk vërehet fare nga ajo kur ka qenë fëmijë./Zëri

Image
Image