Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Kush e la shtatzënë Rihannan?

Kush e la shtatzënë Rihannan?

Showbiz September 16, 2019 - 09:33
detajet

Këngëtarja Rihanna është shtatzënë.

Bukuroshja është paraqitur në ballon “Diamonds” në Nju-Jork kur ka deklaruar se “ajo është zezakja të cilën e ka lindur një zezake dhe se ajo do të lindë një zezake”, transmeton "Zëri.info".

Image

Ajo kishte menduar për forcën që posedojnë femrat, por kot, të gjithë nga ai moment kanë shikuar vetëm në stomakun e saj. Dhe nëse shikoni paksa më mirë stomakun e saj, keni çfarë të shihni. Në të vërtetë shihet qartë se stomaku i saj është i fryrë dhe pa dyshim se ajo është shtatzënë.

Image

Mediet botërore shkruajnë se babai fatlum është miliarderi saudit Hasan Jamel, ndërsa të tjerët rikujtojnë se Rihanna kohë më parë është kapur në darkë romantike me aktorin Robert Patinson. Mirëpo para se ajo vetë të konfirmojë shtatzëninë, do të mbretërojë rrëmujë në internet./ZERI

Image