Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
Kosovarja thyen rrjetin, publikon pozat më joshëse nga pushimet!

Kosovarja thyen rrjetin, publikon pozat më joshëse nga pushimet!

Showbiz September 15, 2019 - 18:48
Detajet

Këngëtarja e mirënjohur Kosovare Hasi, pas një vere të ngarkuar me mbrëmje muzikore në fillim shtator ka kryer pushimet verore.

Ajo së bashku me të fejuarin e saj shijuan pushimet në bregdetin e Ulqinit, ku kaluan ditë shumë të këndshme bashkë.

Kështu të pakten shihet nga pozat që kengëtarja ka publikuar në rrjetet siciale.

Ndryshe, Kosovare Hasi vazhdon të mbajë format trupore dhe në po këto poza duket shumë bukur dhe me stil të veçantë./ZËRI

Image

Image

Image

Image

Image

Image