Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Noizy lansoi këngën e tij të re

Noizy lansoi këngën e tij të re

Showbiz July 20, 2019 - 23:42
Lexoni detajet

Noizy ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi nga fëmijëria me të cilën njoftoi orën e publikimit të këngës.

Në postimin e bërë ai kishte shkruar: “Me nona Leme katër muajsh. Dhe sonte del kënga ‘Skan Besu’ nga ora 20:00” brenda tre muajve kjo është kënga e tretë e reperit.

E fundit e tilla është dueti me Snik ‘New Benz’ e cila ende po vazhdon të dëgjohet nga publiku dhe deri më tani ka arritur mbi tre milion klikime në Youtube.