Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Nuk ndalet Enca: Provokon fansat me fotografinë e fundit nga shtrati

Nuk ndalet Enca: Provokon fansat me fotografinë e fundit nga shtrati

Showbiz July 18, 2019 - 23:20
Lexoni detajet

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe njëkohësisht më e ndjekura në rrjetet sociale.

Vazhdimisht ajo poston fotografi në Instagram, ku shfaq linjat e saj trupore dhe provokon fansat tej mase.

Si gjithmonë edhe sot ajo ka vendosur që të publikojë një foto provokative në Instagram, ku shihet në shtrat me një pozitë provokuese, ku ka vë në pah belin dhe vithet e saj.

Së fundi Enca ka paralajmëruar edhe këngën e re, që e ka titulluar ‘Jealous’ dhe pritet që shumë shpejt ta publikojë edhe klipin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ai : Kafsha ime e preferuar eshte leopardi ë Une :

A post shared by ENCA (@enca) on