Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Era Istrefi, në vendin e parë në Rusi

Era Istrefi, në vendin e parë në Rusi

Showbiz June 25, 2019 - 18:26
Lexoni detajet

Era Istrefi ka depërtuar tashmë edhe në industrinë muzikore të Rusisë. 

Këngëtarja shqiptare gjatë javës së kaluar solli një këngë të ripërpunuar me artistin enjohur më mirë si Sayonara Boy. 

“Was dy Liebe nennst”, është kënga që dyshja e ka sjellë para publikuar dhe menjëherë kapushtuar top listat e këtij vendi. 

Këtë e ka bërë të ditur vetë Era përmes rrjeteve sociale, duke treguar se kënga renditet nëpozitën e parë të listës, Top 100 Russia. 

Theksojmë se Era është duke punuar në këngë të tjera që pritet t’i sjellë gjatë muajve nëvijim para tifozëve të saj, shkruan telegrafi, përcjell albinfo.ch. 

Ndryshe, Istrefi ka paralajmëruar se gjatë verës do të mbajë disa koncerte të ndryshme nëdiasporë dhe troje shqiptare.