Nipi i Enver Hoxhës i bën dhuratë miliona dollarë gruas së tij, ja se çfarë i ka blerë

Nipi i Enver Hoxhës i bën dhuratë miliona dollarë gruas së tij, ja se çfarë i ka blerë

Showbiz qershor 24, 2019 - 17:27
Detajet

Pak kohë ka që ka dalë nga burgu pasi u përfshi në aktivitetin kriminal në laboratorin e drogës të gjetur në Xibrakë të Elbasanit, por duket se Ermal Hoxha nuk ka kohë për të humbur.

Nipi i diktatorit Enver Hoxha i ka bërë një dhuratë mjaft të shtrenjtë të shoqes, këngëtares Rezarta Shkurta.

Vetë bashkëshortja e Hoxhës i ka treguar dy dhuratat, të firmës së shtrenjtë “Cartier”. Një unazë dhe një byzylyk me diamante që kapin shifra mjaft të larta.

Image
Image