Genta Ismajli në bikini, trupin në top formë

Genta Ismajli në bikini, trupin në top formë

Showbiz qershor 23, 2019 - 12:38
Lexoni detajet

Genta Ismajli duket seksi në foton e fundit.

Këngëtarja Genta Ismajli i është rikthyer pozave joshëse në bikini.

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe duket seksi derisa ka marrë një pozë siç di ajo.

Genta për sa i përket projekteve muzikore që nga kënga ‘Zjarr’ nuk ka publikuar ndonjë të re dhe këtë gjë me padurim po e presin fansat e saj.

Image