Oriola nuk e harron zanatin, tregon gjoksin

Oriola nuk e harron zanatin, tregon gjoksin

Showbiz May 24, 2019 - 22:33
Lexoni detajet

Modelja Oriola Marashi ka treguar asetet e saj superseksi për fansat e saj

Pas disa dite që ishte në fotosesione të ndryshme në Venedik dhe në disa vende të tjera, modelja Oriola Marashi ka gjetur kohë për të pushuar në vendet e bukura të Shqipërisë.

Ndalesa e saj kësaj radhe është Vlora dhe duket se Oriola është duke e shijuar pushimin në rërën e plazhi të “Ujit të ftohtë”.

Ndryshe, Oriola njihet si njëra prej modeleve më të njohura për momentin nga modelet shqiptare.

Image

Image

Image

Image