Amber, përsëri me foto bombastike

Amber, përsëri me foto bombastike

Showbiz maj 24, 2019 - 20:09
Lexoni detajet e fundit

Amber Turner ka vazhduar të tregoj asetet e saj fantastike në bikine dhe veshje të ngushta derisa ka pozuar edhe në një fotosesion në Ibiza

Ajo kishte vuajtur një lidhje me ish të dashurin e saj Dan Edgar, por duket se ajo e ka lënë këtë gjë pas shpine pasi që është parë shumë e afërt me biznesmenin Edward Crossan.

Amber Turner në këtë foto është paraqitur në formë të mirë, e lumtur, derisa po punon dhe pushon në Ibiza.

Ylli i Towie këtë e tregon në fotografitë e saj të fundit. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image