Harroi të depilohet, Bebe Rexha lë nam në plazh

Harroi të depilohet, Bebe Rexha lë nam në plazh

Showbiz maj 21, 2019 - 14:41
Detajet

Bebe Rexha në shumë paraqitje publike ka treguar se është femër pa komplekse.

Bebe Rexha këto ditë ka pushuar në plazhet e Puerto Ricos, nga ku nuk i ka kursyer aspak fotografitë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një video në InstaStory, në të cilën të bie në sy se ajo nuk ishte depiluar.

Ani pse nuk kishte nënsqetullat e depiluara, ajo nuk e kishte fare problem të realizonte videon, në të cilën shfaqet në bikini.

Për ndryshe, në një video, Bebe shfaqi format duke treguar se nuk ka përdorur fotoshop dhe tregon si duket një femër pa të. 

Image
Image