Vishet ngushtë dhe pozon para pasqyrës, kaq joshëse duket Morena

Vishet ngushtë dhe pozon para pasqyrës, kaq joshëse duket Morena

Showbiz April 21, 2019 - 10:54
Lexoni më shumë detaje

Morena Taraku nuk i kursen aspak fotografitë provokuese.

Morena Taraku së fundi ka publikuar një imazh, në të cilin shfaqet para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë herë ishte veshur në xhinse dhe një bluzë, veshje kjo që ia theksonte format perfekte trupore.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Dashni” në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun, ndërsa tani ka paralajmëruar një këngë të re.

Image