Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

Showbiz prill 21, 2019 - 08:46
Lexoni më shumë detaje

Një fans e ka bërë veprimin e papritur në koncertin e Taynës.

Teksa Tayna po performonte në skenë, dikush nga fansat e ka filmuar atë dhe i ka kërkuar martesë, shkruan lajmi.net.

“Tayna, a martohesh me mua?”, ka shkruar ai mbi video, ndërsa reperja e ka publikuar këtë video në llogarinë e saj në Instagram.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Tayna është “Kce”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Image