Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet

Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet

Showbiz shkurt 12, 2019 - 20:33
Lajmet e fundit nga showbizi

Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pasmet.

Michelle Lewin ishte në plazh në Bahamas, kur derrat ‘e pacipë’ e ndoqën dhe e sulmuan, duke i shkaktuar lëndim serioz.

Ajo ishte duke ecur përgjatë rërës duke xhiruar kur derrat nisën sulmin ndaj saj. Fatmirësisht ata nuk e zgjatën shumë ndjekjen, por devijuan rrugën. /Shqip