Albërie Hadërgjonaj si një vajzë e re, duket tejet seksi (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj si një vajzë e re, duket tejet seksi (FOTO)

Showbiz dhjetor 13, 2018 - 19:26
Lexo Detajet

Albërie Hadërgjonaj është pëlqyer gjithmonë për muzikën e saj.

Këngëtarja shqiptare po vazhdon të jetë e angazhuar me mbrëmje dhe projekte të ndryshme muzikore, shkruan lajmi.

Pavarësisht moshës, Hadërgjonaj shfaqet në top-formë dhe këtë gjë e ka treguar më së miri me imazhet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale.

Albëria vuri në pah linjat e saj trupore ndërsa kishte vendosur një grim më të rëndë por që dukej tejet elegante.

Me këtë veshje Albëria ka qenë prezente në xhirimet e festave të fundvitit.

Image
Image