Cima thyen 'seriozitetin', shfaqet i grimosur e me stil interesant flokësh!

Cima thyen 'seriozitetin', shfaqet i grimosur e me stil interesant flokësh!

Showbiz dhjetor 05, 2018 - 17:46
Lajmet nga showbizi

Aktori i njohur Rasim Thaçi-Cima ka bërë publike një fotografi shumë interesante në rrjetin social "Facebook", shkruan "Zëri.Info".

Në këtë fotografi Cima duket i grimuar dhe me stil flokësh krejt ndryshe, të themi sikur të jetë femër!

Bashkangjitur me fotografinë artisti Cima, ka shkruar se po thyen seriozitetin, ndërsa tani po shfaqet më ndryshe për publikun!

Se a është përgatitur ai për ndonjë skeç të ri që do të shohim në fundvit, kjo mbetet të shihet në vazhdim!

Image