Kim Kardashian 'godet' fuqishëm, komplet e zhveshur (FOTO)

Kim Kardashian 'godet' fuqishëm, komplet e zhveshur (FOTO)

Showbiz dhjetor 03, 2018 - 23:45
Lexo Detajet

Kim Kardashian ka goditur sërish.

Femra  më e komentuar e momentit në mediat e huaja dhe jo vetëm ka goditur sërish me një fotografi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kim Kardashian ka hequr të gjitha para aparatit fotografik dhe ‘çmendi’ për të disatën herë ndjekësit e shumtë që e përcjellin në këtë rrjet social.

Kim gjoksin e ka mbuluar me flokë ndërsa që të duket akoma më e zjarrtë e bëjnë tangat.

Image