Mesazhi qe e bëri të qesh me lot Zanfina Ismailin, kush ja dergoi?!

Mesazhi qe e bëri të qesh me lot Zanfina Ismailin, kush ja dergoi?!

Showbiz nëntor 18, 2018 - 12:33
Lexo lajmet nga showbizi vendor

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka marrë një mesazh i cili e bëri të qesh me lot!

Mesazhi nuk u nis për këngëtaren, por për një person krejtsisht tjetër, Zanfina nuk hezitoj dhe i kthej një përgjigje atij duke i thënë se ishte gabim, shkruan “Zëri.Info”.

Ndryshe, Zanfina ka lenë pak anash muzikën, por asnjëherë edhe fansat e saj të shumtë në rrjetet sociale për të cilët publikon fotografi nga më të ndryshmet./ ZËRI

Image