Zajmina i`a huq me të madhe, kjo është veshja e saj e çuditshme

Zajmina i`a huq me të madhe, kjo është veshja e saj e çuditshme

Showbiz nëntor 18, 2018 - 09:09
Lajmet e fundit nga jeta

Zajmina Vasjari është njëra ndër këngëtaret më atraktive shqiptare. Ajo i kushton shumë kujdes pamjes së saj dhe duket se e përcjell në vazhdimësi modën, mirëpo me fotografinë e fundit ajo ka befasuar të gjithë, shkruan “zëri.info”.

E veshur me veshje sportive ngjyrë rozë, Zajmina ka veshur taka gjë që nuk shkojnë me veshjen. Po ashtu edhe ambienti ku ajo ka bërë fotografinë nuk është i duhuri për veshjen që ajo ka zgjedhur.

LEXO EDHE: Nuk ndalet Zajmina, foto më të ‘nxehtë’ vështirë që keni parë

Kjo gjë nuk është pritur nga Zajmina aspak.

Për më shumë shikoni fotografinë më poshtë. /ZËRI

Image