Më joshëse se sot nuk e keni parë kurrë ‘Sasën’, vështirë se njihet

Më joshëse se sot nuk e keni parë kurrë ‘Sasën’, vështirë se njihet

Showbiz nëntor 17, 2018 - 14:07
Lajmet nga showbizi

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të dashura për publikun, e cila me interpretimin e vajzës së quajtur ‘Sasa’, i ka dhënë një shije tjetër serialit.

Ajo ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse dhe atraktive, shkruan lajmi.net.

Madje, në këtë imazhin e fundit, Sasa shfaqet tejet ndryshe, saqë vështirë se mund të njihet nga fansat e saj.

Aktorja nga Gjilani ka pozuar në ngjyrat e vjeshtës, ndërsa ka bërë për vete fansat me pamjen tërheqëse prej biondeje.

“Ajo çka veshim është art”, shkruan lajmi.net.

Theksojmë se, Adriana vazhdon të jetë njëra prej aktoreve më të përfolura të serialit vendor “O sa mirë”.

 

The joy of dressing is an Art! @diana.qerimi @arber.elezi.photography

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi) on