Skillzat përsëri bashkë!

Skillzat përsëri bashkë!

Showbiz nëntor 13, 2018 - 21:49
Lexo detajet!

Dyshja që në skenën tonë muzikore janë bërë të njohur si grupi shumë i suksesshëm, Skillz, janë bërë përsëri bashkë.

Mirëpo, pas kalimit në Babastars dhe pas disa probleme që kishin në grup, dyshja kanë ndarë rrugët mes tyre.

Sipas burimeve të Gazetës Express, dyshja madje kanë punuar edhe në studio për një këngë që do t'i rikthejë bashkë.

Ka pak kohë që flitet se Visari është larguar tashmë nga Babastars, e krejt pritet është edhe konfirmimi i ribashkimit nga grupi.

Përndryshe, grupi kanë sjellë shumë hite që kanë mbetur në historinë e muzikës shqipe, që ende dëgjohen nga fansat.

Image