Vetëm në të brendshme nga shtrati, Dafina thotë 'Gëzuar' (FOTO)

Vetëm në të brendshme nga shtrati, Dafina thotë 'Gëzuar' (FOTO)

Showbiz nëntor 06, 2018 - 09:33
Lexo Detajet

Këngëtare e shumë hiteve dhe gjithnjë e lakmuar për format trupore, ajo ka qenë gjithnjë një prej femrave më të përfolura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë pikërisht për Dafina Zeqirin e cila numëron 1 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Për këtë rast të shënuar për të, ajo ka falënderuar fansat dhe ka pozuar me të brendshme mbi shtrat duke shfaqur kështu tatuazhin e stërmadh në kofshën e djathtë.

Komentet kanë qenë të shumta.

Ajo ka shkruar në një postim në Instagram:

Gëzuar për 1 milion".

Image