Tayna i vë ‘flakën’ Instagramit me këtë fotografi

Tayna i vë ‘flakën’ Instagramit me këtë fotografi

Showbiz tetor 20, 2018 - 17:11
Tayna 'bëhet' engjull i Victoria`s Secret`s

Reperja mjaft e suksesshme Tayna përveç këngëve që janë mjaftë të pëlqyera e në të njëjtën kohë ajo pëlqehet edhe për format trupore dhe për stilin  veçantë që ajo ka, shkruan “Zëri.info”.

E veshur me një fustan të shkurtër të kuq e me bluz të zezë Tayna përmes një fotografie i ka vënë ‘flakën’ Instagramit me like e komente. Ajo në këtë fotografi duket si një modele e ku në mbishkrim ka shkruar “ Trupin e formuar për Victoria Secret`s Fashion Shoë”.

LEXO EDHE: Nuk ndalet me provokime Tayna foto më të zjarrtë vështirë që keni parë

Ky brend njihet për modele të bukur e me linja trupore perfekte që ndryshe i quajnë edhe engjëj.

Tayna së fundmi ka sjell baladën “Doruntina”, që mban emrin e vet këngëtares. /ZËRI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Body built for Victoria’s Secret’s Fashion Show

A post shared by Tayna (@tayna) on