Harrojini motrat Vjollca, mbesa e tyre ju lë ‘pa mend’

Harrojini motrat Vjollca, mbesa e tyre ju lë ‘pa mend’

Showbiz tetor 17, 2018 - 23:32
Lexo detajet

Moderatoret e njohura, Luana dhe Marina Vjollca janë femrat që rrëmbejnë vëmendje çdo herë.

Asetet e tyre të bujshme kanë bërë që të jenë pothuajse gjithnjë në kopertinat e shtypit rozë, shkruan lajmi.net

Meqë Luana është tejet aktive në rrjete sociale, ajo nuk ndalet së publikuari imazhe dhe video të llojllojshme, posaqërisht në Instagram.

Kësaj radhe, ajo ndau një fotografi të mbesës, e cila duket se ka trashëguar tiparet e veçanta nga tezet e saj.

“Bisha ime”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Luana tashmë ka filluar sezonin e dytë të emisionit “Shiko kush luan”, ku po vjen me puntata mjaft interesante.

Image