Një nënë si Adelina Tahiri, e mahnitshme edhe pas lindjes së djalit

Një nënë si Adelina Tahiri, e mahnitshme edhe pas lindjes së djalit

Showbiz tetor 10, 2018 - 17:31
DETAJET

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, Adelina Tahiri pak kohë më parë është bërë nënë. Këngëtarja shumë shpejt ka rikthyer linjat trupore dhe duket në “top”, formë edhe pak kohë pas lindjes së vogëlushit, shkruan “Zëri.info”.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në profilin zyrtar në “Instagram”, ku duket shumë pak e rregulluar por mjaftë e bukur.

LEXO EDHE: Adelina Tahiri në formë fantastike pasi e solli në jetë fëmijën

Adelina tash e një kohë nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor ndërsa tani i është përkushtuar tërësisht familjes së saj. /zëri

Image