Arilena në palestër ekspozon trupin seksi

Arilena në palestër ekspozon trupin seksi

Showbiz tetor 10, 2018 - 15:55

Arilena Ara dukej shumë provokuese dhe e bukur, ashtu si shpesh herë.

Por në imazhet e fundit ajo shihet duke ushtruar në palestër dhe dukej goxha në formë dhe seksi, transmeton Indeksonline.

“Një e mërkurë e zakonshme” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Arilena nuk pëlqen ekstravagancën dhe grimin e tepruar.

  

Image