Gjyste Vulaj i shfaq linjat trupore të një 20-vjeçareje

Gjyste Vulaj i shfaq linjat trupore të një 20-vjeçareje

Showbiz tetor 09, 2018 - 14:04

Gjyste Vulajt duket se nuk po i ecin vitet.

Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund t’ia jap 41 vite jetë në shikim të parë, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar në Instagram, këngëtarja ka treguar këmbët seksi dhe është shfaqur me shumë stil e ‘zhytur’ në markën Versace.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re mirëpo me mbrëmje muzikore këtë verë nuk ka qenë edhe aq keq.

Image