Kaq seksi nuk e keni parë asnjë herë Marina Vjollcën (FOTO)

Kaq seksi nuk e keni parë asnjë herë Marina Vjollcën (FOTO)

Showbiz shtator 23, 2018 - 22:59
Lexoni më shumë detaje

Prezantuesja shqiptare Marina Vjollca është duke kaluar pushimet me bashkëshortin e saj, reperin kosovar, Getoar Selimi, shkruan “Zeri.info”.

LEXO EDHE: ‘Çmendet’ Françeska, në mes të natës del pa sytjena (FOTO)

Marina e cila është njëra ndër prezantueset më seksi shqiptare, di si të jetë në qendër të vëmendjes pavarësisht se është larg ekranit dhe publikut.

Ajo sapo ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ku shihet e veshur me një fustan të zi, përcjell më tutje “Zeri.info”.

Marina në këtë fotografi shfaqet mjaft elegante dhe seksi në të njëjtën kohë.

Për më shumë, shikojeni fotografinë e fundit të Marinës. /ZËRI/

Image