Befason Capital T,  pozon fotografi gjysmë i zhveshur

Befason Capital T, pozon fotografi gjysmë i zhveshur

Showbiz shtator 23, 2018 - 12:54
Lexo detajet

Reperi i njohur Capital T sot ka zgjedhur një fotografi më ndryshe për të ndarë me fansat e tij. Ai ka postuar një fotografi gjysme i zhveshur në shtrat e ku shihet se posa është zgjuar nga gjumi, shkruan “Zëri.info”.

Ajo çfarë është për tu çuditur është se nuk jemi mësuar që ta shohim reperin në poza të tilla thuajse asnjëherë.

LEXO EDHE: Dua Lipa shkëlqen përkrahë yjeve botërore

Në mbishkrimin e kësaj fotografie ai ka shkruar “Unë dua vetëm shtratin tim dhe nënën time më falni”. /ZËRI

Image