Dua Lipa shkëlqen përkrahë yjeve botërore

Dua Lipa shkëlqen përkrahë yjeve botërore

Showbiz shtator 23, 2018 - 12:02
Lexo detajet

Këngëtarja shqiptare mjaft e suksesshme në botë, Dua Lipa është parë në krahë të yjeve botërore Jennifer Lopez, Jessica Alba, Sofia Vergara dhe Christina Milian, në një fotografi e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shkruan “Zëri.info”.

Bukuroshja shqiptare duket mjaft bukur dhe shkëlqen në këtë fotografi teksa është duke zhvilluar koncerte të shumta anë e mbanë botës.

LEXO EDHE: Reja e Sabri Fejzullahut shokon me veprimin e fundit

Për ndryshe, projekti i fundit nga Dua Lipa është “Electricity”, në duet me Mark Ronson dhe Diplo. /ZËRI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gracias @jlo !!!!! ë

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on